• +38 066 7330343
  • ekotox(at)ekotox.com.ua // 03110, Kyiv, Solomyansky district, Pirogovsky str. 19/6, Україна

SIEF

SIEF – Форум обміну інформацією про речовини(ФОІПР)

 


Екотоксикологічний центр
пропонує поради щодо забезпечення процесів, пов’язаних з регламентом REACH, таких як:

-реєстрація, авторизація, оцінка даних, відсутній аналіз, інші продукти та послуги для спрощення поводження з хімічними речовинами та сумішами.

Якщо у вас є запитання, зв’яжіться з нами Електрона пошта:ekotox@ekotox.com.ua
                                                                               Мобільний: +380667330343

Форум обміну інформацією про речовини

Стаття 29 REACH: Усі потенційні реєстранти, користувачі, які перебувають на наступному етапі та треті сторони, які подали інформацію до Агентства щодо тієї самої речовини, що поетапно вводиться, або реєстранти, які подали реєстрацію на цю субстанцію до кінцевого терміну, повинні бути учасниками речовини форум обміну інформацією (ФОІПР).

Будьте активними в ФОІПР

Форуми з обміну інформацією про речовини (SIEF) створені для обміну інформацією, уникнення дублювання нових досліджень та узгодження класифікації та маркування, якщо це необхідно. SIEF формуються компаніями, які мають намір зареєструвати ту саму речовину.

Що важливо?

Якщо ви хочете зареєструватися до 1 грудня 2010 року, ви повинні приєднатися до ФОІПР зараз.

Приєднання до Форуму обміну інформацією про речовини (ФОІПР) є юридичним обов’язком усіх зареєстрованих осіб.

Ви можете стати активним, спілкуючись з іншими членами. Ви повинні вести облік усієї своєї діяльності в ФОІПР, щоб ви могли продемонструвати свою діяльність, якщо вам потрібно.

Членам ФОІПР необхідно призначити головного реєстранта для подання спільного реєстраційного досьє. Спільне подання містить основну частину технічного досьє, включаючи класифікацію та маркування речовини, (надійні) підсумки досліджень та пропозицію щодо подальшого тестування, якщо є.

Головні реєстранти

  • повинні якомога швидше повідомити ECHA про свою номінацію, щоб мати можливість скористатися вебінарами та порадами провідних реєстрантів.
  • діє як контактна точка для реєстрантів інших речовин, які хочуть «читати» дані про речовину для своєї власної речовини.

Ви можете змінити свій статус у ФОІПР

Якщо ви вирішили відкласти реєстрацію або вам не потрібно реєструватися, ви можете змінити свій статус ФОІПР з активного на неактивний. Зробіть це в REACH IT.

Більше інформації можна знайти в документах ECHA:

*** ФОІПР – Ключові принципи

***Початок роботи в ФОІПР – основні поради.