• +38 066 7330343
  • ekotox(at)ekotox.com.ua // 03110, Kyiv, Solomyansky district, Pirogovsky str. 19/6, Україна

CHEMDOX

Chemdox SW – нове сучасне програмне забезпечення для класифікації та документації відповідно до юридичних рекомендацій, заснованих на чинному хімічному та транспортному законодавстві.

Ми з гордістю представляємо вам CHEMDOX, інноваційне програмне забезпечення, яке використовує сучасні технології для підтримки вас створення юридично обґрунтованих класифікацій та документів, що стосуються безпеки.

Розроблено, щоб відповідати загальним вимогам хімічного та транспортного законодавства, зберігаючи максимум зручність використання, CHMDX допомагає експертам досягти важливої мети:
високоякісні документи, а разом з ними відчуття безпеки, знаючи, що робота була виконана правильно.

  1. Досліджуйте речовини, створюйте власні продукти
  2. Класифікація на основі правил
  3. Автоматичне створення документів
  4. Адміністрування створених документів

Сучасна технологія розроблена таким чином, щоб бути готовою до довгострокових удосконалень та обслуговування. Це означає, що ви також готові до майбутнього. CHEMDOX також розроблено, щоб бути нейтральним до платформи і не прив’язано до певного обладнання чи операційної системи. CHMDX — програма клієнт/сервер, доступна за допомогою браузера, призначена як для автономної робочої станції, так і для розподіленої роботи в корпоративних мережах.

CHEMDOX

Установка сервера
 -встановлюється на сервері вашої компанії, а потім може використовуватися всіма комп’ютерами в мережі компанії. Єдина обов’язкова умова – інтернет-браузер.

Використовуючи безпечне інтернет-з’єднання, ви можете ввійти в систему та працювати зі своєю установкою CHEMDOX навіть віддалено.

Установка робочої станції

Звичайно, ви також можете просто встановити CHEMDOX на свою робочу станцію. Ваш досвід роботи з CHEMDOX залишиться незмінним.

Паспорт даних безпеки.