• +38 066 7330343
  • ekotox(at)ekotox.com.ua // 03110, Kyiv, Solomyansky district, Pirogovsky str. 19/6, Україна

Консультаційні послуги

Швидкий набір: REACH/ CLP/ПДБ/Сценарій експозиції/ Миючі засоби/ Біоциди/Косметичні продукти/ Хімічний менеджмент/

REACH

Реєстрація, авторизація, IUCLID.QSAR, оцінка даних, аналіз відсутніх даних (аналіз прогалин даних) та інші;

Перейдіть до : REACH REACH менеджмент REACH авторизація REACH реєстрація

CLP – Класифікація, маркування та пакування хімічних речовин і сумішей

Нові етикетки небезпеки; паспорт безпеки (SDS); класифікаційний контроль – гармонізована класифікація; класифікаційний контроль – гармонізована класифікація; класифікаційний контроль – гармонізована класифікація; класифікаційний контроль – гармонізована класифікація; правила класифікації сумішей; етикетки; правила пакування; звітність.

Перейдіть до :  Як CLP вплине на ПБ?// Класифікація речовин// Класифікація сумішей

Паспорти безпеки

Ми пропонуємо перевірку, розробку та перегляд паспортів безпеки та пов’язаних документів щодо використаних хімічних речовин і сумішей відповідно до європейського регламенту CLP, а також комунікацію в ланцюзі поставок або розрахунок впливу хімічного законодавства на окремі продукти та продукти для всіх Країни-члени ЄС…

Перейдіть до  : Паспорт даних безпеки//ПДБ-Визначення//  Зміст пасорта безпеки// Формат ПДБ//

Розширення ПДБ та Сценарій Екпозиції

Ми пропонуємо розробку сценаріїв впливу та їх реалізацію у вашій компанії з метою забезпечення управління та контролю ризиків, що виникають внаслідок використання хімічних речовин або сумішей.

Перейдіть до :Що таке сценарій експозиції? // Сценарій експозиції – контроль ризиків у компанії

Миючі засоби

Ми пропонуємо Вам комплексні послуги та консультації у сфері виведення миючих засобів на ринок відповідно до чинного законодавства Словацької Республіки та ЄС.

Перейдіть до : Миючі засоби//

Біоциди

Ми пропонуємо вам підготовку та складання всіх документів, необхідних для реєстрації біоцидного продукту відповідно до перехідних положень для розміщення на ринку в Словацькій Республіці, Чеській Республіці, Польщі, Угорщині, Австрії, Німеччині / можливо, в іншому члені ЄС країна.

Перейдіть до : Супровід реєстрації біоцидного препарату//

Косметичні продукти

Ми пропонуємо Вам підготовку всіх документів, необхідних для реєстрації косметичного продукту (виведення косметичних продуктів на ринок): Форма сповіщення про косметичний продукт, Паспорт безпеки (ПДБ), Звіт про безпеку косметичного продукту, Текстова частина етикетки, Інструкція для використання, якщо не зазначено на упаковці.

Перейдіть до : Косметичні продукти//

Хімічний менеджмент

Ми пропонуємо індивідуальні консультації щодо управління хімічними речовинами, сумішами та продуктами у вашій компанії (законодавство REACH, CLP,…) з метою мінімізації ризиків і забезпечення безпеки та захисту здоров’я на роботі та навколишньому середовищу.

Перейдіть до : Хімічний менеджмент//

Інші послуги

Порядок роботи та оцінка ризиків; SW для створення ПДБ – CHEMDOX; Аутсорсинг – надання послуг відповідно до потреб замовника.

Перейдіть до :   SW продукти//