• +38 066 7330343
  • ekotox(at)ekotox.com.ua // 03110, Kyiv, Solomyansky district, Pirogovsky str. 19/6, Україна

Партнери

Партнери
Партнери

KTR (Korea Testing & Research Institute), неприбуткова організація при Міністерстві знань економіки Кореї

 

 

 

Партнери

HDTS Chemicals була створена, щоб допомогти іноземним виробникам хімічних речовин керувати продажами та маркетингом в Канаді в контексті Канадського закону про охорону навколишнього середовища (CEPA) і, зокрема, Правил повідомлень про нові речовини (NSNR).

 

 

Партнери

ToxSci Advisors пропонує широкий спектр консультаційних послуг з токсикології, оцінки ризиків та підтримки судових розглядів, усі вони розроблені, щоб допомогти вашій компанії задовольнити її вимоги. Також надавайте індивідуальні рішення, пристосовані до вас – вашої галузі, вашої культури, ваших унікальних проблем.

 

 

Партнери

GEOtest Brno є однією з провідних екологічних компаній в Чеській Республіці, що спеціалізується на охороні навколишнього середовища та послугах з відновлення, гідрогеології та геологічної інженерії.

 

Партнери

 

Hameln rds, a.s., є партнером з ринку послуг охорони здоров’я і пропонує повний ланцюжок створення вартості від розробки продукту до постачання на ринок з одного джерела.

 

Партнери

Ing. Peter Šturcel – GEOKART пропонує високоякісні, надійні та гнучкі послуги, особливо в галузі інженерії та землевпорядкування. Ми також пропонуємо консультаційні послуги, які виконує уповноважена особа.

 

 

Партнери

Alemare Solutions Limited допомагає малим і середнім компаніям керувати своїми зобов’язаннями відповідно до вимог REACH ЄС та Великобританії з мінімальним порушенням їхніх бізнес-інтересів.

Партнери