• +38 066 7330343
  • ekotox(at)ekotox.com.ua // 03110, Kyiv, Solomyansky district, Pirogovsky str. 19/6, Україна

Миючі засоби

Миючі засоби
Центри Ekotox надають послуги для забезпечення правильної класифікації, маркування та упаковки миючих засобів перед тим, як вони будуть виведені на ринок ЄС. Ми пропонуємо підготовку/перегляд (оновлення) паспорта безпеки, створення етикетки CLP та інструкцій щодо використання, якщо не зазначено на етикетці

Регламент про миючі засоби, Регламент Європейського Союзу № 648/2004 Європейського Парламенту та Ради від 31 березня 2004 року про миючі засоби зі змінами, внесеними Регламентом Комісії (ЄС) №. 907/2006 від 20 червня 2006 року, безпосередньо застосовується в усьому Європейському Союзі.

Цей Регламент встановлює правила, призначені для забезпечення вільного переміщення миючих засобів і поверхнево-активних речовин для миючих засобів на внутрішньому ринку, водночас забезпечуючи високий ступінь захисту навколишнього середовища та здоров’я людей.

Цей Регламент узгоджує правила розміщення на ринку мийних засобів та поверхнево-активних речовин для мийних засобів:

  • Біорозкладність поверхнево-активних речовин у мийних засобах;
  • Обмеження або заборони поверхнево-активних речовин на підставі їх здатності до біологічного розкладання;
  • Додаткове маркування миючих засобів, включаючи ароматичні алергени;Інформація, яку виробники повинні мати у розпорядженні компетентних органів держав-членів та медичного персоналу.

ekotox(at)ekotox.com.ua
Мобільний: +380667330343

У співпраці з акредитованими лабораторіями ми пропонуємо наші лабораторні послуги з тестування на біодеградацію поверхнево-активних речовин.