• +38 066 7330343
  • ekotox(at)ekotox.com.ua // 03110, Kyiv, Solomyansky district, Pirogovsky str. 19/6, Україна

CPNP – анонс косметичної продукції на європейському порталі

CPNP – анонс косметичної продукції на європейському порталі-підтвердження безпеки косметичних продуктів відповідно до вимог Регламенту про безпеку косметичних засобів Європейського Союзу № 1223/2009. Після проведення нотифікації, продуктам присвоюється персональний номер, який простежується у всіх країнах Євросоюзу і унікальний для конкретного продукту. Кожен продукт додається в каталог CPNP (Cosmetic Products Notification Portal). Наявність продукту в каталозі CPNP дозволить вільно реалізовувати косметичні продукти на внутрішньому ринку Європейського Союзу без додаткової реєстрації.CPNP

Сертифікація CPNP – додавання косметичного продукту який відповідає регламенту Європейського Союзу № 1223/2009 в міжнародний каталог косметичних засобів.

Процедура додавання продукції в каталог CPNP багатоетапна, дорога, трудомістка, передбачає сучасний рівень якості продукції відповідно до вимог Регламенту безпеки косметичних кошти ЄС, також передбачає випробування кожного продукту по 23 параметрам в акредитованій лабораторії на території Європейського Союзу з призначення відповідальної особи в одній з країн ЄС. Процедура передбачає аналіз і перевірку роботи всіх відділів компанії, і тому займає до 18 місяців.


В Україні реєстрація косметичних продуктів через CPNP (Cosmetic Products Notification Portal) не застосовується, оскільки CPNP є системою Європейського Союзу. В Україні процедура реєстрації косметичних продуктів регулюється національним законодавством. Для введення косметичних продуктів на ринок України необхідно дотримуватися вимог законодавства щодо безпеки продукції, маркування та іншої відповідної документації.