• +38 066 7330343
  • ekotox(at)ekotox.com.ua // 03110, Kyiv, Solomyansky district, Pirogovsky str. 19/6, Україна

Дистриб’ютор косметики

Дистриб’ютор косметики                                                                                                                                                  Дистриб'ютор косметики
«Дистриб’ютор»
означає будь-яку фізичну або юридичну особу в ланцюжку поставок, крім виробника чи імпортера, яка робить косметичний продукт доступним на ринку.

«Надання доступності на ринку» означає будь-яку поставку косметичного продукту, призначеного для розповсюдження, споживання або використання на ринку Співтовариства в ході комерційної діяльності, за плату чи безкоштовно.

«Випуск на ринок» означає перший доступ до косметичного продукту на ринку Співтовариства.

Дистриб’ютор може нести відповідальність, якщо він розміщує косметичний продукт на ринку під своїм ім’ям або торговою маркою або модифікує продукт, який уже є на ринку, таким чином, що може вплинути на його відповідність застосовним вимогам. Переклад інформації про косметичний продукт, який вже розміщений на ринку, не вважається модифікацією цього продукту, яка може вплинути на його відповідність застосовним вимогам Регламенту про косметику.

Перед тим як зробити косметичний продукт доступним на ринку, дистриб’ютори повинні перевірити, що:

  • відомості, зазначені в статті 19 (2), повинні бути на упаковці. 1 лист a), e) i g) і в статті 19 параграф 3 і 4;
  • вимоги до мови відповідно до статті 19 (2) виконано. 5;
  • термін мінімального терміну дії згідно зі статтею 19 (2) не закінчився. 1, якщо є.

Якщо Дистриб’ютори вважають або мають підстави вважати, що  саме:

  • косметичний продукт не відповідає вимогам, викладеним у Положенні про косметику, вони не нададуть продукт на ринок, поки він не буде відповідати відповідним вимогам;
  • косметичний продукт, який вони зробили доступним на ринку, не відповідає вимогам Регламенту про косметику, вжити необхідних коригувальних заходів для приведення цього продукту у відповідність або, якщо необхідно, вилучити його з ринку або повернути назад.

Крім того, якщо косметичний продукт становить небезпеку для здоров’я людини, розповсюджувачі повинні негайно інформувати відповідальну особу та компетентні національні органи держав-членів, де продукт був доступний, надавши детальну інформацію, зокрема, про причини, чому продукт не не відповідає, і вжито коригуючих заходів.

Дистриб’ютори повинні гарантувати,  поки продукт знаходиться під їхньою відповідальністю, умови зберігання або транспортування не ставлять під загрозу його відповідність вимогам, викладеним у цьому Регламенті.

Дистриб’ютор косметики