• +38 066 7330343
  • ekotox(at)ekotox.com.ua // 03110, Kyiv, Solomyansky district, Pirogovsky str. 19/6, Україна

Паралельна торгівля

Біоцидний продукт (БП) також може бути доступним на ринку за дозволом на паралельну торгівлю. Дозвіл на паралельну торгівлю є актуальним, якщо компанія зацікавлена ​​в придбанні схваленого БП в певній державі-члені (державі-члені походження) і наданні його на ринку в іншій державі-члені (державі-члені імпорту), де той самий продукт вже має був авторизований. Заявник не повинен бути власником дозволу БП.Експертиза

Заявник на отримання дозволу на паралельну торгівлю не повинен надавати дані, які демонструють, що БП, який він хоче зробити доступним на ринку в державі-члені імпорту, є безпечним та ефективним, лише те, що він ідентичний БП, який уже було дозволено у державі-члені імпорту (довідковий БП). Додаток також містить додаткову інформацію, наприклад зразки етикеток. Якщо заявка буде успішною, держава-член імпорту надасть дозвіл протягом 60 днів після отримання відповідних зборів від заявника (це може зайняти більше часу, якщо від держави-члена походження буде запитано додаткову інформацію).

Паралельна торгівля-дозвіл  слід надавати на тих самих умовах, що й еталонний дозвіл БП. Крім того, термін його дії збігається з датою закінчення терміну дії еталонного схвалення БП.